Valentino dienai ir ne tik

Kalėdos

Kasmet ieškote kalėdinės dovanos? Pavargote brangiems žmonėms dovanoti kojines ir kitas buityje pritaikomas, tačiau visai neįdomias Kalėdų dovanas? Turime puikia pasiūlymą! Mes galime padaryti taip, kad kalėdinė dovana būtų ne tik praktiška, bet kartu ir išskirtinė! Kviečiame kreiptis el.paštu, FB paskyroje žinute - mes pasiūlysime jaukią dovaną ar priedą prie dovanos.

Pamažu ateina gražiausioms metų šventėms, oras prisipildo nekantraus laukimo, o mintyse nejučia pradedame kurti planus, kaip nudžiuginti artimiausius žmones. Kalėdoms ruošiame gausybę originalių idėjų. Mūsų asortimente originalios dovanos Kalėdų proga, nuostabūs namų arba darbo erdvių papuošimai:

  • Pjaustyti vardiniai eglutės žaisliukai;
  • Iš faneros lazeriu pjaustytos eglutės;
  • Šventiškos vaišių dėžutės;
  • Žaisliukai eglei ar darbo vietai papuošti;
  • Kalėdinės tematikos formos ar kitos dekoracijos .

Mūsų techniniai gebėjimai leis įgyvendinti Jūsų idėjas ir kartu sukurti mažus kalėdinius stebuklus. Pagrindinės šiam tikslui naudojamos technologijos yra graviravimas ir pjaustymas lazeriu. Naudojant jas, yra kuriamos ir suasmeninamos įvairios kalėdinės dekoracijos, atvirukai ir trafaretai langams, kurie taps jaukia Jūsų namų puošmena

Kalėdoms

Aktyvūs filtrai